live stream Koninginnenrit Tour de FranceVandaag is het zover, de Koninginnenrit van de Tour de Farnce 2013. En wat voor een Koninginnenrit belooft dit te worden, de renners gaan vandaag namelijk 2 keer over de ‘Hollandse berg', de Alpe d'Huez heen. Maar ook daarvoor moeten er al een paar cols worden beklommen door de renners. Allereerst is het om 12.30 uur, als in Gap het startschot wordt gegeven voor deze achttiende etappe van de Tour, direct de beurt aan de Col de Mans (Tweede categorie). Vervolgens volgt de Rampe du Motty (derde categorie), dan de Ornon (tweede categorie) waarna voor het eerst de 21 bochten van de Alpe d'Huez worden beklommen (buitencategorie). Vervolgens volgt de in het peloton gevreesde afdaling via de Col de Sarenne (tweede categorie). En tot slot moeten de renners opnieuw aan de bak voor de tweede beklimming van de Alpe d'Huez, waar de finish van deze Koninginnenrit bovenop ligt. Het is dus te hopen dat Bauke Mollema (vierde in het klassement) en Laurens ten Dam (zevende in het klassement) vandaag een goede dag hebben en nog wat kunnen stijgen in het klassement. En het goede nieuws is, Gratislivestream.nl zocht weer voor u uit waar deze Koninginnenrit van de Tour de France 2013 vandaag in zijn geheel gratis live stream op internet te bekijken is:

live stream Tour

Mocht u trouwens ook een gokje willen wagen op de Koninginnenrit van de Tour de France, doe dit dan bij Unibet. Want hier profiteert u van hoge quoteringen en bovendien krijgt u als nieuwe klant een welkomstbonus tot 50 Euro. Zo is uw eerste weddenschap, via uw welkomstbonus, helemaal gratis. Maar of u nu wel of niet inzet op uw favoriet tijdens de Koninginnenrit van de Tour de France 2013 (dit kan trouwens ook live tijdens de Koninginnenrit), in elk geval veel kijkplezier toegewenst.

Gratislivestream.nl is mede mogelijk gemaakt door www.gratisgsmbijabonnement.nl, alleen de allerbeste GSM aanbiedingen voor u verzameld